o firmě
nabídka
kontakty

Plastová okna a dveře z německého profilového systému VEKA

Cenové nabídky jsou zpracovány přesně dle požadavků každého zákazníka.

Kování je použito celoobvodové MACO. Každé okno je opatřeno mikroventilací, dále pak pojistkou proti chybnému otevření křídla, což je i zároveň tzv. stavěč křídla proti jeho klesání. V případě balkonových dveří je již v ceně madélko pro snadné ovládání zvenčí a protivětrná západka proti samovolnému otevření. V základním provedení dodáváme kování s úpravou proti snadnému vypáčení okenního křídla.

Na výrobky poskytujeme záruční dobu 5 let, na ostatní doplňky 2 roky, samozřejmostí je i pozáruční servis námi montovaných výrobků a to na požádání zákazníka.

Kromě výrobků v barvě bílé může naše firma nabídnout zákazníkovi také výrobky v provedení barevném. V současné době jsou velmi žádány výrobky s povrchovou úpravou s imitací různých druhů dřeva s jejich charakteristickou kresbou a barevným odstínem. Veškerá barevná řešení nebo imitace dřeva lze provést na našich výrobcích jako jednostranné nebo oboustranné.

Dále nabízíme vchodové dveře různých typů a výplní opět dle přání zákazníka.

Cenové nabídky jsou zpracovávány písemně a zpět zasílány zákazníkovi dle jeho přání buď telefonicky, osobně, poštou, e-mailem nebo faxem. Podle tel. domluvy možnost obchodního jednání u zákazníka a předvedení vzorků celého sortimentu.

Kliknutím zvětšíte   Kliknutím zvětšíte   Kliknutím zvětšíte

Kliknutím zvětšíte   Kliknutím zvětšíte   Kliknutím zvětšíte